אילו שמלות כלה ניתן למצוא בקולקציית 2015

יום הנישואין הוא היום המרגש ביותר בחייה של כל אישה. זה הוא היום בו היא מתקשטת ומתייפה לקראת קשירת הקשר עם בן הזוג לחיים. קולקציית השמלות היוקרתית והייחודית כוללת דגמים פרחוניים וייחודיים המאפיינים את הרשת ומתאימים לקיץ של 2015. השמלות הייחודיות לובשות סגנונות מרשימים ומתאימות לחובבות כל הסגנונות. בין מגוון הדגמים נוכל למצוא כמה סגנונות מובילים:

שמלות בסגנון פרובנס

את השמלות הייחודיות ניתן לאפיין בדגמים פרחוניים וברקמה ייחודית של פרחים ופרפרים. תקופת הפרובנס  התאפיינה בדגמים רומנטיים ובהדפסים קסומים וכך גם השמלות בסגנון. השמלות מגיעות בדגמים מחמיאים לגוף, בקווים הרמוניים המותאמים לגוף הלובשת אותם ובמגוון מידות לפי צרכיה הייחודיים של כל כלה. השמלות אידיאליות לחתונת יום קיץ קסומה ומתאפיינות במחשופי גב עמוקים, בבדים נשפכים המעניקים אלמנט של גובה ללובשות אותם, בגזרה מחמיאה ועוד.
שמלות כלה פרובנס

קולקציית שמלות כלה פרובנס באדיבות ריקי דלאל

לצפייה בקטלוג שמלות כלה מאת ריקי דלאל

סגנון טוסקנה

סגנון טוסקנה הינו בעל דגמים ארוכים ויפהפיים המדגישים את יופיו הטבעי של הגוף. בין הדגמים ניתן למצוא שמלות בעלות שרוולים ארוכים, בדי תחרה ושיפון, משי ועוד. השמלות כולן מאדירות את יופיו הטבעי של הגוף ומבוססות על קווים פרחוניים וחדים, דגמים של שמש הנצמדים אל הגוף, בדים נשפכים ותחרה מוארכת ועוד. השמלות היפהפיות מתאפיינות במפתח גב ארוך המחמיא לצורת הגוף הטבעית. כמו כן, ניתן למצוא בין הדגמים צורות טבעיות המחמיאות לגוף וכן קווים מוארכים המעניקים לו את ההדר והיופי.

שמלות כלה טוסקנה

 קולקציית שמלות כלה טוסקנה באדיבות ריקי דלאל

תמימות ופשטות

הקווים המאפיינים את הקולקציה הייחודית של שמלות כלה 2015 אומרים תמימות ופשטות יפהפיות הבאות לידי ביטוי בבדים חצי שקופים ונשפכים על הגוף, ברקמות ייחודיות בעלות קווים פרחוניים ובדגמים החושפים את החלקים היפהפיים שבגוף האישה. הדגמים שבקולקציה הרכה והעדינה עשויים בדים נעימים לגוף ושומרים על דגמים ייחודיים המחמיאים לקווים  הטבעיים של גוף האישה. ביניהם ניתן למצוא בדי משי ושיפון, תחרה ועוד.

 

שמלות כלה מאת נורית חן

שמלת כלה עם גב חשוף מאת מעצבת האופנה נורית חן

לצפייה בקטלוג שמלות כלה מאת נורית חן

הסגנון הכפרי

הסגנון הכפרי מתאפיין בשילוב של קלאסיקה ומודרניות, נערות ובגרות. בסגנון זה ניתן למצוא בגדים נעימים העשויים משי וחרוזים ועוד מגוון אפשרויות נעימות ללבישה.  הסגנון הכפרי הינו בעל הוד והדר ייחודיים לו המחמיאים לגוף הנשי. בין הדגמים ניתן למצוא חרוזים מקסימים ודגמים המדגישים את יופיו הטבעי של הגוף הנשי. השמלות מבוססות על בדים טבעיים ועל תחושה אוורירית ונושמת. השמלות של קיץ 2015 מתאימות לסגנונות שונים ולמידות נשים שונות וניתן להשיגן בווריאציות לפי העדפת הכלה.

extra

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים